Home » web_cat » Elektronika w domu » Urządzenia wielofunkcyjne Epson to świetny sprzęt elektro!

Urządzenia wielofunkcyjne Epson to świetny sprzęt elektro!

Urządzenia wielofunkcyjne atramentowe Epson ze zintegrowanym systemem atramentowym, idealnie nadają się do małych biur, gdzie dąży się do obniżenia kosztów związanych z drukowaniem. Jest to urządzenie o wysokiej Rozdzielczości druku, co pozwala na uzyskanie fotograficznej jakości drukowanych dokumentów. Szybkość drukowania to 32 stron na min. w czerni, pozwala to na oszczędzenie czasu przy drukowaniu większej ilości dokumentów. Szybkość druku to 20 stron/min. w trybie kolorowym, co powoduje, że czas potrzebny do wydruku dokumentów w kolorze jest stosunkowo krótki.

Epson Stylus Photo R3000

Autor: Epson
Źródło: Epson

Urządzenia wielofunkcyjne atramentowe Epson posiada ekran dotykowy jak i ma wybudowany intuicyjny panel sterowania, co znacznie upraszcza obsługę urządzenia. W zestawie znajdują się 2 dodatkowe czarne tusze, które pozwalają zwiększyć wydajność do 12 000 stron. Urządzenia wielofunkcyjne Epson mają wbudowany: Skaner, dający możliwość przenoszenia w łatwy sposób dokumentów jak i fotografii do komputera, bez konieczności kupna kolejnego urządzenia; jak i Faks. Urządzenia te mają także czytnik kart pamięci pozwalający na wydruk zdjęć i materiałów (zapisanych w obsługiwanych formatach) bezpośrednio z karty, bez konieczności użycia komputera. Urządzenie wielofunkcyjne Epson ma także funkcję druku dwustronnego, dzięki której tworzenie profesjonalnych dokumentów jest proste, a tym samym, poprzez oszczędność papieru, zmniejszają się koszty eksploatacji. Więcej na ten temat: Urządzenia wielofunkcyjne atramentowe Epson.

Urządzenie posiada WiFi które umożliwia podłączenie drukarki bez przewodu do komputera albo sieci informatycznej z wykorzystaniem routera WiFi, dzięki czemu możliwe jest drukowanie dokumentów przez wszystkich użytkowników podłączonych do sieci. Urządzenia (polecana strona) wielofunkcyjne posiadają także Złącze Ethernet umożliwiające podłączenie do sieci informatycznej, co sprawia, że możliwe jest drukowanie dokumentów przez wszystkie osoby podłączone do sieci. Czytaj o tym tu: polecane drukarki i skanery Epson.

drukarka

Autor: Epson
Źródło: Epson

Drukarki i skanery Epson mają liczne zalety tj.: niewielkie koszty użytkowania, niski pobór mocy, szybki wydruk oraz funkcje które upraszczają integrację ze środowiskiem firmy. Za sprawą automatycznego drukowania dwustronnego, skanowaniu, kopiowaniu jak i wykorzystaniu faksu każde zadanie robione jest szybko, prosto i sprawnie, co powoduje, że drukarka znakomicie nadaje się dla firm. Drukarki i skanery Epson oferują także możliwość bezpośredniego druku oraz skanowania z pamięci USB oraz bezpiecznego wydruku z użyciem kodu PIN przy wysyłaniu zadań do urządzenia.