Home » web_cat » Elektronika w domu » Billboardy nie robią już na tobie wrażenia? Zdecyduj się na znakomite rozwiązanie, którym jest ekran LED

Billboardy nie robią już na tobie wrażenia? Zdecyduj się na znakomite rozwiązanie, którym jest ekran LED

Zaobserwowałeś, iż billboardy nie przynoszą już spodziewanych efektów? Ludziom znudziły się plakaty, jakie można zobaczyć w zasadzie na okrągło. Najgorsze są te po części poodrywanie, jakie wiszą przez parę tygodni i nikt się nimi nie zajmuje, przez co zupełnie nie mamy chęci skorzystać z usług lub kupić artykuły określonej firmy. W takim wypadku warto jest zdecydować się na ekran led, który jest znakomitą opcją.

duży ekran LED

Autor: Tom Page
Źródło: http://www.flickr.com
Ich najważniejszą zaletą w odróżnieniu od billboardów jest sposobność pokazywania animacji. Nie musi to być tylko statyczny obraz, a treści w połączeniu z animacją, które o wiele lepiej skupiają wzrok i przyczyniają się do większego zaciekawienia klientów. Szczególnie, gdy zatrzymali się na światłach i czekają, aż będą mogli jechać – wtedy mają chwilkę czasu, aby rozejrzeć się wokół oraz trafić na reklamy, które wzbudzą ich zainteresowanie (ciekawa strona).

Jeżeli reklama będzie właściwie zaprojektowana, być może nabiorą ochoty, aby znaleźć więcej informacji w jej temacie. Ale ekrany LED nie występują tylko przy drogach. Można na nie trafić także w innych miejscach – np. na targach czy imprezach masowych, kiedy pomiędzy występami też mogą być wyświetlane reklamy.

Co więcej ekran LED działa niezależnie od pogody.

Interesuje Cię tylko wiarygodna informacja z witryny? Jeżeli tak, to zachęcamy do obejrzenia naszej witryny, gdzie zawsze znajdziesz pewne informacje.

Niezależnie od tego czy świeci słońce, czy pada deszcz, urządzenia te doskonale realizują swoje funkcje. Są odporne na nieprzyjazne warunki pogodowe, jednak można je dodatkowo ochronić. Ekrany z reguły wyświetlają reklamy przez kilkanaście godzin dziennie – od wczesnych godzin porannych do późnych godzin wieczorem. Jakość obrazów na nich wyświetlanych jest wyjątkowo wysoka, co jest bezapelacyjnym i kolejnym plusem niniejszego rozwiązania.

informacyjne ekrany LED

Autor: Joshua Brown
Źródło: http://www.flickr.com
Co istotne, firmy trudniące się wynajmem ekranów LED-owych wielokrotnie oferują także sposobność zaprojektowania reklamy, jak ekran led. To znakomita oferta, gdyż klienci mogą liczyć dzięki temu na dogodne propozycje cenowe. Najkorzystniej jest wynajmować ekrany, jakie ustawione są przy ruchliwych ulicach bądź są umiejscowione w centrum miejscowości, ponieważ najwięcej osób może je tam zauważyć.
Jeśli już orientujesz się, dlaczego warto jest wybrać powyższe rozwiązanie, powinieneś znaleźć odpowiednią firmę oraz cieszyć się rezultatami, jakie bez wątpienia pojawią się w szybkim czasie.