Home » web_cat » Oświetlenie » W jaki sposób przekonać menedżera restauracji, że design nie musi być nudny, a niesztampowo zaprojektowane wnętrze z pewnością przyciągnie gości

W jaki sposób przekonać menedżera restauracji, że design nie musi być nudny, a niesztampowo zaprojektowane wnętrze z pewnością przyciągnie gości

Zasadniczo każda cukiernia w sercu dużego lub małego miasta powinna bardzo dobrze prosperować i przynosić zarządcom spore utargi. Gdyby jednak wyżej wymienione stwierdzenie zawsze było zasadne, to co poniektórzy restauratorzy nie dosyć, że nie zbankrutowaliby, to wręcz przeciwnie, zarobiliby przysłowiowe kokosy. Rynek rządzi się własnymi prawami, a to klienci decydują, w których knajpach chcą jadać obiady.

zainspiruj się

Autor: DRB62
Źródło: http://www.flickr.com
Wydaje się, że najistotniejszym kryterium jest jakość podawanych potraw, lecz wyśmienita pizza oraz wyborna kawa jeszcze nie zagwarantują powodzenia w interesach. Doświadczony właściciel restauracji bardzo dobrze wie, że liczą się również rozsądne ceny i klimat konkretnego miejsca, o którym decydują przede wszystkim ciepło zaprojektowane wnętrza. Żeby w lokalu nie wiało nudą, warto pomyśleć o nietuzinkowych dodatkach, w tym także tych designerskich. Właściwie dobrane elementy wyposażenia mają niebagatelne znaczenie dla rozwoju i popularności pizzerii – konsumenci przecież przyjeżdżają tutaj, aby przyjemnie spędzić czas, uczcić okrągłą rocznicę, a nawet się oświadczyć.

Z tego powodu zamiast wydawać pieniądze na konwencjonalne sprzęty, rozsądniej kupić designerskie stoliki czy nieduże akcesoria, np. gazetniki albo stojaki na parasolki. A jeżeli któryś z szefów restauracji uważa, że design jest nudny, to rzecz jasna myli się, a my spróbujemy to udowodnić. Jednym z najważniejszych elementów wystroju wnętrza pozostają lampy. Do cukierni pasują właściwie wszystkie rodzaje oświetlenia: od dobrze wszystkim znanych żyrandoli, po finezyjne lampki na stoliki. I pomimo tego że styl designerski najczęściej kojarzymy z geometrycznymi wzorami, co jak pewnie wiemy nie do końca okazuje się prawdą, to producenci oświetlenia potrafią nas zaskoczyć.

Jeżeli uważasz, że prezentowany tu post jest interesujący oraz poszukujesz czegoś podobnego, to kliknij jeszcze ten link, a zobaczysz więcej informacji etykiety samoprzylepne.

Przykładowo, lampy foscarini, które można dzisiaj łatwo zamówić w sieci, są dostępne zarówno w tym supernowoczesnym wzornictwie, jak i tym konwencjonalnym. Jednak wyraz design nie odnosi się tylko do tych łatwo zauważalnych sprzętów, jak lampy, stoliki czy pozostałe meble.

Jeśli zaintrygowały Cię wpisy zaprezentowane na naszej witrynie, to na pewno przypadną Ci do gustu też dalsze wiadomości (https://belbazaar.pl/26-stoliki-kawowe-drewniane), które opracowaliśmy w linku poniżej.

Z racji tego, że o eleganckim wystroju decydują także, a czasem przede wszystkim, szczegóły, to tych niedużych dodatków nie powinno braknąć i w kawiarnianych wnętrzach. Można zatem postawić w rogu sali dwa gazetniki z wikliny, a parapety wyłożyć kraciastymi poduchami w kształcie ciastek.