Home » web_cat » Oświetlenie » Lampy owadobójcze, które efektywnie odstraszają owady i ich rozległe zastosowanie

Lampy owadobójcze, które efektywnie odstraszają owady i ich rozległe zastosowanie

Lampy owadobójcze to funkcjonalny środek na odstraszanie przeróżnego typu owadów, takich jak komary, muszki, ćmy lub inne owady latające. Są one w wielu przypadkach niezrównane szczególnie letnią porą roku, bowiem to właśnie wówczas mamy do czynienia z największą ilością latających owadów, które nierzadko są niezwykle dokuczliwe.

lampa

Autor: Maja Aniszkiewicz – Jęch
Źródło: Falko Piękne Światło Sp. z o.o.
Na rynku zdołamy odnaleźć różne lampy owadobójcze, w tym lampy lepowe oraz rażące. Lampy rażące wykorzystują specjalne promieniowanie, które wabi owady, które giną w trakcie zetknięcia się z siatką lampy (zobacz nowoczesny żyrandol) znajdującą się pod wysokim napięciem. Jeżeli chodzi o lampy lepowe to tu także emitowane jest promieniowanie, niemniej jednak owady przyczepiają się do lepu, który co parę dni powinno się wymienić.

Takie lampy owadobójcze mają w dzisiejszych czasach niesłychanie znaczne zastosowanie – . Na rynku odkryjemy lampy, jakie są przeznaczone do użytku domowego, jak również komercyjnego. Lampy takie stosuje się przykładowo w gastronomii albo w hotelach.

Wejdź do serwisu twórcy, jeżeli zainteresowały Cię wiadomości opracowane w tym poście. Tam wyszukasz o wiele więcej szczegółów.

Bezsprzecznie nikt z nas nie chciałby spożywać romantycznej kolacji w klimatycznym ogródku którejś restauracji i cały czas odganiać się od uciążliwych owadów.

Lampy owadobójcze użytkuje się również w publicznych toaletach, można ogłosić, że okresie letnim jest to wręcz niezastąpione wyposażenie toalet publicznych. W czasie lata w wielu przypadkach aranżowane są rozmaite imprezy na świeżym powietrzu – koncerty, festiwale, kabarety i tak dalej. Na imprezach takich często jest

lampa owadobójcza

Autor: Swadilfari
Źródło: http://www.flickr.com

niesłychanie wiele ludzi, jacy naturalnie korzystają co jakiś czas z toalety. Warto więc zadbać o komfort osób, jakie biorą aktywny udział w takich wydarzeniach plenerowych i zastosować w toaletach oraz może też w innych miejscach wydajne lampy owadobójcze.

Należałoby również wspomnąć, że dużym atutem w użyciu lamp owadobójczych jest ich tania eksploatacja, w dodatku lampy nabyte od zalecanych i polecanych producentów posiadają również gwarancję. Ceny lamp owadobójczych są ogromnie różne, na rynku znajdziemy droższe jak również tańsze modele, chociaż dobrą i wydajną lampę owadobójczą wolno kupić już za blisko 100 złotych.